🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Plně naložené nákladní lodě plující měsíce po moři převážejí sisalové pytle, které jsou mnohdy uskladněny ve vlhkém a nepříliš čistém prostředí. Obsahem těchto pytlů je často pepř, který je tím vůbec nejobchodovanějším kořením světa. Pepř na lodích postupně zatuchává, plesniví a k zákazníkům se dostává ve stavu, který z něj rozhodně nedělá ono delikátní koření. A to nemluvíme o dlouhém řetězci firem a přeprodejců, kteří si dále pepř předávají a skladují v nevhodných podmínkách. Kdo by chtěl dostat chutný Kampotský pepř čerstvý ze stonku přímo na talíř a tomuto kolečku se vyhnout? ☺

Ve jménu zachování kvality

Chuť Kampotského pepře ovšem neurčuje jen lokalita, ze které pochází, ale také způsob, jak je dále zpracováván. Každý Kampotský pepř totiž není stejně kvalitní, což do určité míry ovlivňuje i způsob, jak je s ním po sklizni zacházeno.

My v .pepper..fieldu se snažíme pepř dostat na váš stůl co nejrychleji a v naprosto špičkové kvalitě. V tom se zásadně lišíme od velkých farem na pepř a jiných distributorů.

  1. Pepř v Kambodži okamžitě vakuujeme na našich českých strojích, které jsme pořídili malým rodinám farmářů díky České rozvojové agentuře. S vakuací jim pomáhá často samotný pan prezident KPPA
  2. Pečlivě zavakuované 1kg pytlíčky jsou srovnány do kartonových boxů max po 10 kusech, aby se tlakem nepoškodily
  3. Létáme letadlem. Je to nesmírně nákladné, ale na rozdíl od konkurence tady máme pepř do pár dnů od sběru, rychle, bezpečně a hlavně bez rizika kontaminace na vodě
  4. Okamžitě po příletu do ČR dáváme pepř ještě na český sortex – to je precizní stroj s laserovou optickou mechanikou, který nám zajistí, že místo čistoty 98 % dosáhneme perfektní čistoty 100 %. Neznáme nikoho na světě, kdo by byl takto precizní a využíval podobné stroje.
  5. Následně pepř ihned balíme do našich českých obalů – poctivě, ručně!
  6. No a dál je to na vás – na každém obalu edukujeme o tom, abyste Kampotský pepř uchovávali v suchu, chladu, temnu a zavírali zkumavku i sáček. Tak vám totiž vydrží parádně čerstvý a lahodný až 3 roky a chutná stále tak, jako byste jej zrovna nakoupili u jedné z našich rodin v Kambodži!
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments