💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Již několikrát jsme vám ukázali, že pepř nemusí být pouze kořením ve vaší kuchyni, kterým dochutíte steak nebo omáčku. S tímto kouzelným pokladem z Kampotu se dá čarovat nejrůznějším způsobem. A přidáváním do kávy či zmrzliny to teprve začíná. Pepř totiž nachází své uplatnění i v kosmetice, kde skvěle funguje v péči o vlasy a pleť.

Černý pepř je bohatý na draslík, hořčík, železo a také vitamíny C a K

Díky přítomnosti vitamínu C je pepř extrémně bohatý na vysoký obsah antioxidantů a má také antibakteriální a antibiotické účinky. Olej získávaný z černého pepře se tak dá využívat k ošetřování pokožky, jako prevence proti vráskám a také pomáhá odstraňovat pigmentaci.

Nadrcený černý pepř lze využít také jako peeling, pomáhá například s hojením jizviček a skvrn po akné

Díky antiseptickým účinkům také napomáhá k celkovému hojení a čištění pokožky. Je ovšem důležité myslet na to, že ne každý druh pokožky si s pepřem rozumí. Ze začátku přistupujte k jeho aplikaci na pokožku s opatrností a kombinujte jej s takovými nosnými látkami, u kterých máte jistotu, že je vaše pokožka dobře snáší.

Využijte blahodárný černý pepř i na pokožku hlavy a posilte své vlasové kořínky! 

Černý může pomoci s odstraněním lupů, napomáhat k lepší kvalitě vlasů, a dokonce i podporovat růst nových. Pro navýšení efektu můžete do směsi přidat také pár citrusových semínek, které taktéž napomáhají při boji s lupy a zároveň osvěží vaši pokožku.

Myslete na to, že je důležité pepř nakombinovat s některou z nosných látek, aby pepř nebyl tolik koncentrovaný - například s jojobovým či meruňkovým olejem. 

Zajímají vás další příznivé účinky pepře na vaše tělo? Přečtěte si například článek o blahodárných účincích piperinu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments