Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Dárek pro šéfa, pro kolegy, vánoční dárek pro zaměstnance, ale i pro firemní partnery nebo pro nejšikovnější posily ve firmě. Firemní dárek je letos oříškem, nad kterým i letos přemýšlí spousta firem. V letošním roce je novinkou, že spoustu dárků rozesíláme poštou díky zavřeným pobočkám a pomáháme napřímo s distribucí přímo na konkrétní osoby. V jakých odvětvích s dárkovou sadou s Kampotským pepřem zabodujete?

 

  • Dárek pro zdravotníky – čím dál více zaujímáme prostor ve firemních dárcích u zdravotníků – od zubních techniků až po zdravotnická zařízení. Letos jsme také rozeslali několik balíčků s Kampotským pepřem jako dárek zdravotním sestrám do nemocnic – jen tak, pro radost, za jejich těžkou práci. Darujte originální dárek se skleněnou zkumavkou, která rozveselí zdravotní sestřičku i pana doktora tím, že je ve zkumavce konečně něco hezkého! 

 

  • Dárek pro stavaře – stavařské firmy nás milují – proč? Sami netušíme, ale myslíme si, že v těchto firmách jsou pořádní silní muži, kteří zkrátka a dobře ocení dárek pro pořádného chlapa. Takový Kampotský pepř je totiž základní stavební surovinou každého dobrého jídla!

 

  • Dárek pro IT – spousta firem, která pravidelně odebírá naše dárky, jsou IT společnosti – firemní dárky pro IT muže máme zmáknuté! Spousta z nich letos pracovala na homeoffice a kvalitní vaření ocení více než kdy jindy.

 

  • Dárek pro designéry – naše vánoční dárky oceňují například české firmy, které se zaměřují na výrobu a prodej designových svítidel a jiných vybaveních pro firmy či domácnosti a ocení, když je dárek nejenom z kvalitních materiálů, ale také designově krásný, pečlivě zabalený a precizně připravený.

 

  • Dárek pro dopravce – naši práci mají rádi i dopravní obory, které si cení propojení cesty mezi Kambodžou a Českou republikou a oceňují tento mezinárodní přesah.

 

  • Dárek pro personální agentury – tady jsme mezi nejoblíbenějšími dárky – a to díky tomu, že personálním agenturám velmi záleží na propojení kvalitního produktu a zároveň příběhu, který pomáhá. Líbí se jim také konkrétní lidé za konkrétním projektem!

 

  • Dárek pro strojaře – těžko říct, proč jsme oblíbení zrovna u různých firem, jejichž krásné řemeslo spočívá ve výrobě různých součástek do strojů, každopádně jsme za to rádi. Opět předpokládáme, že se dostaneme do rukou především mužských kolektivů!

 

 

A co vy, už jste vymysleli letošní vánoční dárek pro kolegy, se kterými jste se třeba dlouho neviděli?

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments