💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Ať už kupujete pepř v klasických obchodech, nebo si rádi připlatíte za kvalitu a autentickou chuť toho nejlepšího pepře na světě, vždy je dobré mít po ruce mlýnek, se kterým vysvobodíte všechny chutě a vůně v pepřové kuličce ukryté. K tomu nejlépe poslouží kvalitní mlýnek, který bude nejen perfektně zrna drtit, ale také na něj bude radost pohledět. My jsme pro vás připravili mlýnky, které se stanou designovou ozdobou každé kuchyňské linky či ostrůvku.

Vsadíme své boty, že máte ve svém obýváku hned několik dekorativních předmětů, které dělají váš domov útulnější. A také se vsadíme, že součástí vašeho obýváku je i kuchyň, případně to do ní z něj nemáte daleko. Ačkoliv se to nemusí zdát, i kuchyňská linka se dá vhodnými doplňky zútulnit a proměnit v moderní svatyni gastronomie.

Mezi tyto detaily patří také mlýnky na koření. Ty naše jsme proto pojali skutečně nápaditě, ve skandinávském stylu, aby dokonale zapadly do každé domácnosti. Mlýnky v sobě kombinují bezchybný mlecí mechanismus CrushGrind s jedinečnými barevnými designy, které byly vytvořeny speciálně pro nás.

Tělo mlýnku je tvořeno odolnou keramikou dostupnou v šedé, bílé či vínové barvě, případně může být tvořeno masivem ze světlého dubu, černého jasanu či hnědého ořechu. Hlavice každého z mlýnku je pak dřevěná, což vytváří efektní kontrast materiálů, které nebudou vyklouzávat z ruky.

Samotný mlecí mechanismus má 14 stupňů hrubosti a poskytujeme na něj záruku 25 let. Mlýnek se tak může stát rodinným dědictvím, které si mezi sebou budou předávat kuchařská pokolení a předávat tak spirit známých receptů, které vám vařili vaši nejbližší.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments