🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Vánoce patří mezi ty nejkrásnější chvilky z celého roku, kdy se hektické tempo zmírní na minimum, lidé se začnou více usmívat a užívat si ty jedinečné momenty provoněné purpurou (a nově pepřem!). K času Vánoc však patří také dobré skutky. Někdo se rozhodne ušetřit život vánočnímu kaprovi, jiní pravidelně přispívají na charitu a někdo dává pod stromeček takové dárky, které potěší nejen toho, komu byly darovány, ale zároveň pomohou těm, od kterých byly zakoupeny.

A přesně to je příběh našeho pepře od .pepper..field, pěstovaného kambodžskými farmáři, jejichž život není ani zdaleka tak jednoduchý jako ten náš.

Kvůli pohnuté minulosti země se Kambodža zmítá v socio-ekonomických problémech, díky kterým je pro místní obyvatele problematické uspokojit základní potřeby. Chybí peníze na dostatečnou zdravotní péči, často je problém zajistit základní potraviny, a pokud se přeci jen podaří něco ušetřit, tyto finance většina rodičů investuje do vzdělávání svých dětí.

Kambodžu máme prošlapanou jak své boty, žijí zde naši přátelé a pravidelně se sem vracíme. Proto moc dobře víme, jak těžký život místní mají, a je to také důvod, proč se jim snažíme tak moc pomáhat. A vy nám v tom můžete pomoci také.

Jak? Stačí si zakoupit některý z námi nabízených produktů, díky čemuž máte jistotu, že jste zakoupili kus dálné Kambodži, kterou jsme přímo my, za férových podmínek, koupili od lidí, za jejichž domy tento delikátní pepř vyrostl a kteří jej sklízeli vlastníma rukama.

Díky tomu můžete pod stromečkem udělat radost nejen tomu, komu darujete pepř, například v krásné dárkové krabičce se skleněnými zkumavkami, ale také uděláte radost jedné z těchto farmářských rodin žijící pod štíty Bokorských hor. Spolu s .pepper..fieldem můžete plnit jejich sny o lepších zítřcích a můžete si říci, že i vy jste během těchto Vánoc udělali alespoň jeden dobrý skutek.

Děkujeme vám za podporu!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments