🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Je to více než rok, co koronavirová pandemie výrazným způsobem přibrzdila tempo lidstva a vystavila jej zcela novým situacím. Kdo by si byl kdy pomyslel, že děti nebudou moci chodit do školy, návštěva přátel a rodiny bude možná jen ve velmi omezeném režimu a cestování se stane výzvou plnou komplikací a papírování.

Mnozí nadšení cestovatelé proto raději sedí doma, což ovšem neznamená, že by jejich cestovatelské srdce nebilo dál. Mnozí z nich již nyní spřádají plány, které kouty naší planety prozkoumají, až se vše vrátí do normálu. Pokud mezi ně patříte i vy, a do oka vám padla Kambodža, zajisté jste již zajisté četli o všech notoricky známých památkách, které se dají v této zemi navštívit. My vám ale chceme nabídnout malou ochutnávku toho, co v běžných průvodcích po Kambodže nenajdete.

Putování po ne příliš známých místech Kambodži nás zavádí jako první do našeho milovaného Kampotu. 

Tato oblast v jižní části Kambodži nabízí jedinečnou chuť pravé Asie, ve které lze občas narazit na jemné nuance, které zde za sebou zanechali Francouzi, kteří zde působili v koloniální době. Pokud byste se rádi vydali právě sem, rádi vám zařídíme prohlídku jedné z našich farem, na kterou vás vezme náš kambodžský tým tak, abyste zažili Kampotský pepř autenticky tak, jak jej s malými rodinami zažíváme my. Kampot je také plný rýžových políček a pepřových plantáží, nad kterými se tyčí štíty krásných Bokorských hor, které jsou plné jeskyní, zlatých Budhů, vodopádů a starodávných chrámů. Ve městě najdete i naše nejoblíbenější restaurace, které vaří s Kampotským pepřem tak, jak jste to ještě nikdy nezažili.

Kardamomové hory

Tato unikátní oblast plná divé fauny a flóry se nachází na jihozápadní hranici Kambodži s Thajskem. Jedná se o místo, kde můžete zažít deštný prales v jeho pravé kráse. Je ovšem důležité myslet na to, že čím krásnější takové místo je, tím je i nebezpečnější. Proto se do hustého porostu džungle vydávejte jen se zkušenými průvodci, kteří vás vezmou na ta nejzajímavější místa, a pokud budete mít štěstí, prožijete i zajímavá setkání s obyvateli pralesa. Stejně jako v Kampotu i tady vás můžeme seznámit s udržitelnou komunitou, která vás pohostí, ubytuje a v naprostém bezpečí provede touto krásnou přírodou!

Mondulkiri

Kdo z vás minulý týden sledoval naši online přednášku pro cestovatelský festival Kolem světa ví, že Mondulkiri je překrásný kus džungle s volně žijícími slony. Ti tady na stáří dožívají v krásném projektu, který zachraňuje týrané slony a dává jim šanci na důstojný život plný svobody. Pokud tedy chcete vyrazit do pralesa s trsem banánů a plížit se zelení tak dlouho, dokud nezahlédnete obrovské sloní tlapy, napište nám a rádi vás s organizací Mondulkiri Project propojíme!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments