💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Stát se digitálním nomádem je snem velké spousty osob. Někdo sebere laptop, batoh a vyrazí tam, kam ho nohy zavedou. Někteří však mají potřebu zjistit si dopředu co nejvíce informací. Pokud patříte do druhé skupiny a chtěli byste své nomádské dobrodružství prožít i v Kambodži, jste na správné adrese. Přinášíme vám pár základních poznatků, které byste měli mít na paměti, až se jednoho dne vypravíte splnit si své sny například do této slunné a usměvavé země.

Internet je pomalý, ale dostupný

Pro každého digitálního nomáda je důležité to, aby měl co k jídlu a pití, kde složit hlavu a stabilní internet. Ten v Kambodži je, ovšem nesmíte na něj spěchat. Pokud tedy patříte k těm, kteří denně zkonzumují hory gigabajtů, je dobré zdržovat se spíše ve větších městech. V okolních oblastech internet je, ale notně procvičí vaši trpělivost. Dobrou zprávou je, že internetové připojení je v zemi levnou záležitostí, takže být online není nic nemožného.

Nepodceňujte zdravotní pojištění

V Kambodži se skutečně nevyplatí nemít zdravotní pojištění. Služby nemocnic západního střihu jsou opravdu velmi drahé. Stačí jedna nešťastná náhoda, spadnete z motocyklu, vymknete si kotník na procházce a může vás to stát značnou část úspor. Je proto dobré mít kvalitní cestovní pojištění, které veškeré léčebné výlohy uhradí.

Naučte se základy jazyka

Platí to všude na světě, že je dobré umět alespoň trochu z řeči místních. Ať už si budete připadat sebevíc hloupě, alespoň pár slov se naučte. Místní uvidí, že máte snahu a chcete proniknout do jejich kultury a sblížit se. Mějte poznámky v telefonu a naučte se pozdravy a rozloučení, pojmenování některých pokrmů, a několik základních otázek. Vhod vždy přijde i nastudování počtů. Zkuste si své jídlo objednat v jejich řeči a uvidíte, že téměř okamžitě prolomíte ledy v celé restauraci!

Prostudujte si historii

Není nad to znát historii místa, na kterém se ocitnete. Vše si můžete následně propojit do souvislostí a podobně jako s jazykem místním ukázat, že pro vás dané místo není jen dovolenkovou destinací, kterou jste přijeli proválet. Poznávejte Kambodžu skrz na skrz a uvidíte, že se vám za to odvděčí svým nekonečným úsměvem. Ale pozor, možná už potom budete chtít své digitální nomádství pověsit na hřebík a zůstat tady natrvalo.Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments