Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Bonboniérou či květinou člověk nikdy nic nezkazí, zároveň se ale nejedná o příliš originální dárky na Valentýna, ze kterých by bylo příliš poznat, že se nad nimi dotyčný alespoň trochu zamyslel. Je z nich cítit spíše panika, s jakou byly nakupovány v obchodním domě půl hodiny před romantickou schůzkou. Pokud se chcete letos podobným klišé vyhnout a být skutečně originální, můžete darovat kus prosluněné Kambodži v dárkovém balení, které jasně řekne, co k tomu druhému cítíte.

Pepř z oblasti Kampotu, který je právem označován za nejlepší pepř na světě, je ideálním dárkem pro všechny, kteří milují vaření a neobvyklé chuťové tóny, které dodají jídlu ten pravý šmrnc. Balíčkem pepře tak darujete možnost vykouzlit to nejlepší jídlo na světě. A to se cení!

Proč ale darovat pouze pepř, když své druhé polovičce můžete udělat radost stylovým mlýnkem? S ním si lze snadno zčerstva nadrtit třeba naši novinku v podobě tmavě rudého pepře, který je považován za naprostý unikát mezi pepřovými zrny. Právě ten je naší žhavou novinkou jako ideální dárek na svatého Valentýna. Prostě dárek, co má koule ☺

Co ale dělat v případě, když partnera na vaření příliš neužije? V tom případě můžete být vy tím, kdo bude kouzlit a během romantické večeře při svíčkách naservírujete jídlo okořeněné trochou exotických dálek. Jak se totiž říká, láska prochází žaludkem.

Jako dezert můžete naservírovat vaší druhé polovičce rafinované chutě, které se ukrývají v našich delikátních oříškových máslech a jedinečných křehkých čokoládách. A tu pravou náladu zajistí náš unikátní gin s tóny manga, které doplňují citrusy, zázvor a ženšen. Zkrátka kus dálné Asie v jediné skleničce.

A co ještě? Jak je známo, pepř dokáže v těle rozproudit krev, a tím jej zahřívat. Pokud si dopřejete menu založené na Kampotském pepři, věřte nám, že se vám po takové hostině rozhodně nebude chtít jít spát. Navíc je známo, že kvalitní pepř je afrodiziakem, které způsobuje tělesné žádoucnosti. Tak co takhle to vyzkoušet? :)

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments