💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Bonboniérou či květinou člověk nikdy nic nezkazí, zároveň se ale nejedná o příliš originální dárky na Valentýna... Je z nich cítit spíše panika, s jakou byly nakupovány v obchodním domě půl hodiny před romantickou schůzkou. Pokud se chcete letos podobným klišé vyhnout a být skutečně originální, můžete darovat kus prosluněné Kambodži v dárkovém balení, které jasně řekne, co k tomu druhému cítíte.

Balíčkem pepře darujete možnost vykouzlit to nejlepší jídlo na světě

Pepř z oblasti Kampotu, který je právem označován za nejlepší pepř na světě, je ideálním dárkem pro všechny, kteří milují vaření a neobvyklé chuťové tóny, které dodají jídlu ten pravý šmrnc. Proč ale darovat pouze pepř, když své druhé polovičce můžete udělat radost stylovým mlýnkem? S ním si lze snadno zčerstva nadrtit třeba naši novinku v podobě tmavě rudého pepře, který je považován za naprostý unikát mezi pepřovými zrny. Právě ten je naší žhavou novinkou jako ideální dárek na svatého Valentýna. Prostě dárek, co má koule! 

Co ale dělat v případě, když partnera na vaření příliš neužije?

V tom případě můžete být vy tím, kdo bude kouzlit a během romantické večeře při svíčkách naservírujete jídlo okořeněné trochou exotických dálek. Jak se totiž říká, láska prochází žaludkem. Jako dezert můžete naservírovat vaší druhé polovičce rafinované chutě, které se ukrývají v našich delikátních oříškových máslech a jedinečných křehkých čokoládách. A tu pravou náladu zajistí některý z našich pepřových alkoholů, které doplňují jen ty nejkvalitnější suroviny. Zkrátka kus dálné Asie v jediné skleničce.

A co ještě? Jak je známo, pepř dokáže v těle rozproudit krev, a tím jej zahřívat. Pokud si dopřejete menu založené na Kampotském pepři, věřte nám, že se vám po takové hostině rozhodně nebude chtít jít spát. Navíc je známo, že kvalitní pepř je afrodiziakem, které způsobuje tělesné žádoucnosti. Tak co takhle to vyzkoušet? ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments