💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Dárek s Kampotským pepřem – říkáte si, co je na tom párového? Proč byste si měli s přítelem nebo třeba milencem nadělit pod stromeček zrovna peprnou radost? Níže jsme sepsali 5 důvodů, které jsou inspirovány našimi zákazníky samotnými!

 1. Gravírování do krabičky z lásky

Každý den nás překvapuje několik desítek gravírovaných textů, které svým milým necháváte vypálit do naší krabičky zdarma. Už z těchto textů usuzujeme, že vám na druhém opravdu záleží a chcete si s ním užít krásné chvilky v kuchyni. Inspiraci se meze nekladou, nám se nejvíce líbí například tato gravírování:

  • „Láska prochází žaludkem“
  • „Naše láska má koule!“
  • „Jsi koření mého života“
  • „Pro peprné chvilky“
  • „Milý Petře, ať se ti s pepřem vzepře!“
  • „Pro Masterchefa mého života“

2. Muži vaří více!

Spousta recenzí co nám přichází říká, že díky nám čeští muži více vaří – i proto je Kampotský pepř ideální dárek pro muže, partnera, milence, manžela, zkrátka pro jakéhokoliv muže, který třeba dodnes neměl důvod vařit. Kampotský pepř dává vaření radost, hravost a novou chuť, která pány baví!

3. Pepřové afrodiziakum pro oba

Věděli jste, že opravdu kvalitní pepř v sobě obsahuje spoustu vitaminů a zdraví prospěšných látek včetně toho, že zvyšuje tělesnou žádoucnost? Ve středověku byl díky tomu zakázaný, ale o to víc si jej dnes můžete užívat a pořádně si opepřit romantické chvilky ve dvou! Ještě stále hledáte romantický dárek k Vánocům?  

4. Pozitivní psychologie - dárek, který pomůže

„Mně se líbí, že tím pomáhám, to bude Anička ráda,“ slyšeli jsme jednou. Darování dárku s charitativním účelem či férového dárku se sociálním přesahem vás vyzdvihne v očích partnera – dokážete mu, že kromě dobrého vkusu máte i srdce na pravém místě a staráte se nejen o něj, ale i o svět kolem vás. A takový dárek zahřeje nejvíce!

 5. Strávíte více času společně

„A přitom taková blbost!“ napsala nám dnes jedna zákaznice nadšenou recenzi na Facebook. Ale je to tak, i díky pepři můžete trávit mnohem více času společně vařením, které se stane nově krásným zážitkem – to především v dnešní době, kdy trávíme se svým partnerem více času doma díky neustálým nařízením. Zkuste si užívat čas v kuchyni díky pepři, ale darujte k Vánocům i naše dárkové sady se smyslnou čokoládou, kterou bude uždibovat jako my k vínu, nebo si každé ráno dělejte romantické snídaňové kaše do postele s našimi pepřovými ořechovými másly nebo si udělejte pořádnou domácí party s pepřovým ginem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments