Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Dárek s Kampotským pepřem – říkáte si, co je na tom párového? Proč byste si měli s přítelem nebo třeba milencem nadělit pod stromeček zrovna peprnou radost?  Níže jsme sepsali 5 důvodů, které jsou inspirovány našimi zákazníky samotnými!

 

  • GRAVÍROVÁNÍ DO KRABIČKY Z LÁSKY – každý den nás překvapuje několik desítek gravírovaných textů, které svým milým necháváte vypálit do naší krabičky zdarma. Už z těchto textů usuzujeme, že vám na druhém opravdu záleží a chcete si s ním užít krásné chvilky v kuchyni. Inspiraci se meze nekladou, nám se nejvíce líbí například tato gravírování:
  • „Láska prochází žaludkem“
  • „Naše láska má koule!“
  • „Jsi koření mého života“
  • „Pro peprné chvilky“
  • „Milý Petře, ať se ti s pepřem vzepře!“
  • „Pro Masterchefa mého života“

 

  • MUŽI VÍCE VAŘÍ – spousta recenzí co nám přichází říká, že díky nám čeští muži více vaří – i proto je Kampotský pepř ideální dárek pro muže, partnera, milence, manžela, zkrátka pro jakéhokoliv muže, který třeba dodnes neměl důvod vařit. Kampotský pepř dává vaření radost, hravost a novou chuť, která pány baví!

 

  • AFRODIZIAKUM – věděli jste, že opravdu kvalitní pepř v sobě obsahuje spoustu vitaminů a zdraví prospěšných látek včetně toho, že zvyšuje tělesnou žádoucnost? Ve středověku byl díky tomu zakázaný, ale o to víc si jej dnes můžete užívat a pořádně si opepřit romantické chvilky ve dvou! Ještě stále hledáte romantický dárek k Vánocům? 

 

  • POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE – „mně se líbí, že tím pomáhám, to bude Anička ráda,“ slyšeli jsme jednou. Darování dárku s charitativním účelem či férového dárku se sociálním přesahem vás vyzdvihne v očích partnera – dokážete mu, že kromě dobrého vkusu máte i srdce na pravém místě a staráte se nejen o něj, ale i o svět kolem vás. A takový dárek zahřeje nejvíce!

 

VÍCE ČASU SPOLEČNĚ – „a přitom taková blbost!“ napsala nám dnes jedna zákaznice nadšenou recenzi na Facebook. Ale je to tak, i díky pepři můžete trávit mnohem více času společně vařením, které se stane nově krásným zážitkem – to především v dnešní době, kdy trávíme se svým partnerem více času doma díky neustálým nařízením. Zkuste si užívat čas v kuchyni díky pepři, ale darujte k Vánocům i naše dárkové sady se smyslnou čokoládou, kterou bude uždibovat jako my k vínu, nebo si každé ráno dělejte romantické snídaňové kaše do postele s našimi pepřovými ořechovými másly nebo si udělejte pořádnou domácí party s pepřovým ginem!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments