💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Češi jsou milovníci pepře – to my v .pepper..field víme už nějaký čas. Pokud tedy váš tatínek tráví spoustu času u grilu nebo má třeba vlastní udírnu, kvalitní maso si nejspíš umí pořídit sám nejlépe. Co mu ale zřejmě v jeho výbavě chybí, je kvalitní pepř! Proč je Kmapotský pepř ideálním dárkem pro masožrouty? 

VYTAHUJE CHUŤ KVALITNÍHO MASA

Kampotský pepř bílý je velmi uznávaným díky tomu, že otevírá chuťové pohárky a znásobuje dobré chutě v jídle – o to víc, pokud je tvořeno kvalitními surovinami. Pokud tedy sháníte dárek pro bratra, který miluje grilování, překvapte některou z dárkových sad, která v sobě obsahuje mlýnek tak akorát do chlapské ruky, lehce omyvatelný i při náročném používání u grilu a vyberte mu jeho oblíbený pepř.

ČERNÝ A BÍLÝ PEPŘ – KRÁLOVÉ GRILOVAČEK

Víte, že je obrovský rozdíl v používání pepřů? Ostatně ptáte se nás na doporučení každý den! Černý doporučujeme pro ryzí klasiky – darujte jej dědečkovi, tatínkovi nebo šéfovi, který nemá rád změny – černý Kampotský pepř je více konzervativní, avšak o to více šokující ve své chuti – protože je opravdovým pepřem!

Pokud chcete dárek pro milovníka masa, který se nebojí inovací, experimentů a nových chutí, zvolte bílý Kampotský pepř. Ten si získal v loňském roce velký obdiv u poroty veletrhu For Gastro a získal vítěze potraviny roku. Jeho jemná podkresová chuť totiž nevtíravě vyzdvihne to nejlepší, co v jídle máte – což ocení jen opravdový gurmán, který si hýčká každý kus steaku od první návštěvy jeho řezníka. Navíc - pokud je někdo z vaší rodiny vášnivý rybář, pravý bílý pepř je přesně to koření, které nesmí opomenout!

LYOFILIZOVANÝ PEPŘ NA PEPŘOVOU OMÁČKU 

Jako první na světě jsme vyvinuli vzácný lyofilizovaný Kampotský pepř, který svou chutí autenticky připomíná čerstvý zelený pepř ze stonku tak, jak ho známe z kambodžského pobřeží. Lyofilizací ale nádherně zkřehne a sůl na povrchu mu dodá šmrnc. Nejlepší čeští šéfkuchaři jej používají do redukovaných pepřových omáček, které díky němu vzbudily celou gastroscénu! Ostatní druhy našich čerstvých pepřů ale rozhodně nejsou pozadu.

Ke kvalitnímu masu potřebujete jen kvalitní pepř a omáčku, na kterou do konce života nezapomenete – darujte letošní Vánoce výbavu pro milovníky masa, která je finální zlatou tečkou za jejich kulinářským uměním!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments