Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

V předchozím článku jsme se věnovali dárkům pro vegetariány – co když ale váš manžel nebo tchán miluje maso a grilování? Je každé léto králem všech grilovaček a umí rozpálit gril tak, že i sousedí závidí? A nechybí mu ještě to nejdůležitější – tajná přísada, která každé grilování vynese do nebes?

 

Češi jsou milovníci pepře – to my v .pepper..fieldu víme už nějaký čas. Pokud tedy váš tatínek tráví spoustu času u grilu nebo má třeba vlastní udírnu, kvalitní maso si nejspíš umí pořídit sám nejlépe. Co mu ale zřejmě v jeho výbavě chybí, je kvalitní pepř! Proč je Kmapotský pepř ideálním dárkem pro masožrouty?

 

  • VYTAHUJE CHUŤ KVALITNÍHO MASA – Kampotský pepř bílý je velmi uznávaným díky tomu, že otevírá chuťové pohárky a znásobuje dobré chutě v jídle – o to víc, pokud je tvořeno kvalitními surovinami. Pokud tedy sháníte dárek pro bratra, který miluje grilování, překvapte ho sadou OPINION, která v sobě obsahuje velký mlýnek do chlapské ruky z akácie, která je omyvatelná i při náročném používání u grilu a vyberte mu jeho oblíbený pepř podle jeho preferencí.

 

  • ČERNÝ A BÍLÝ PEPŘ – KRÁLOVÉ GRILOVAČEK – Víte, že je obrovský rozdíl v používání pepřů? Ostatně ptáte se nás na doporučení každý den! Černý doporučujeme pro ryzí klasiky – darujte jej dědečkovi, tatínkovi nebo šéfovi, který nemá rád změny – černý Kampotský pepř je více konzervativní, avšak o to více šokující ve své chuti – protože je opravdovým pepřem! Pokud chcete dárek pro milovníka masa, který se nebojí inovací, experimentů a nových chutí, zvolte sadu OPINION s bílým Kampotským pepřem. Ten si získal v loňském roce velký obdiv u poroty veletrhu For Gastro a získal vítěze potraviny roku. Jeho jemná podkresová chuť totiž nevtíravě vyzdvihne to nejlepší, co v jídle máte – což ocení jen opravdový gurmán, který si hýčká každý hus steaku od první návštěvy jeho řezníka!

 

LYOFILIZOVANÝ PEPŘ NA PEPŘOVOU OMÁČKU – jako první na světě jsme vyvinuli vzácný lyofilizovaný Kampotský pepř, který svou chutí autenticky připomíná čerstvý zelený pepř ze stonku tak, jak ho známe z kambodžského pobřeží. Lyofilizací ale nádherně zkřehne a sůl na povrchu mu dodá šmrnc. Nejlepší čeští šéfkuchaři jej používají do redukovaných pepřových omáček, které díky němu vzbudily celou gastroscénu! Ke kvalitnímu masu potřebujete jen kvalitní pepř a omáčku, na kterou do konce života nezapomenete – darujte letošní Vánoce výbavu pro milovníky masa, která je finální zlatou tečkou za jejich kulinářským uměním!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments