🎄 Garance doručení do Vánoc. Všechny dárky včas pod stromečkem. 🎄

🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🎁    DÁREK ZDARMA v hodnotě 299 Kč při objednávce nad 2000 Kč|🚚  DOPRAVA ZDARMA na pobočky Zásilkovny

V předchozím článku jsme se věnovali dárkům pro vegetariány – co když ale váš manžel nebo tchán miluje maso a grilování? Je každé léto králem všech grilovaček a umí rozpálit gril tak, že i sousedí závidí? A nechybí mu ještě to nejdůležitější – tajná přísada, která každé grilování vynese do nebes?

 

Češi jsou milovníci pepře – to my v .pepper..fieldu víme už nějaký čas. Pokud tedy váš tatínek tráví spoustu času u grilu nebo má třeba vlastní udírnu, kvalitní maso si nejspíš umí pořídit sám nejlépe. Co mu ale zřejmě v jeho výbavě chybí, je kvalitní pepř! Proč je Kmapotský pepř ideálním dárkem pro masožrouty?

 

  • VYTAHUJE CHUŤ KVALITNÍHO MASA – Kampotský pepř bílý je velmi uznávaným díky tomu, že otevírá chuťové pohárky a znásobuje dobré chutě v jídle – o to víc, pokud je tvořeno kvalitními surovinami. Pokud tedy sháníte dárek pro bratra, který miluje grilování, překvapte ho sadou OPINION, která v sobě obsahuje velký mlýnek do chlapské ruky z akácie, která je omyvatelná i při náročném používání u grilu a vyberte mu jeho oblíbený pepř podle jeho preferencí.

 

  • ČERNÝ A BÍLÝ PEPŘ – KRÁLOVÉ GRILOVAČEK – Víte, že je obrovský rozdíl v používání pepřů? Ostatně ptáte se nás na doporučení každý den! Černý doporučujeme pro ryzí klasiky – darujte jej dědečkovi, tatínkovi nebo šéfovi, který nemá rád změny – černý Kampotský pepř je více konzervativní, avšak o to více šokující ve své chuti – protože je opravdovým pepřem! Pokud chcete dárek pro milovníka masa, který se nebojí inovací, experimentů a nových chutí, zvolte sadu OPINION s bílým Kampotským pepřem. Ten si získal v loňském roce velký obdiv u poroty veletrhu For Gastro a získal vítěze potraviny roku. Jeho jemná podkresová chuť totiž nevtíravě vyzdvihne to nejlepší, co v jídle máte – což ocení jen opravdový gurmán, který si hýčká každý hus steaku od první návštěvy jeho řezníka!

 

LYOFILIZOVANÝ PEPŘ NA PEPŘOVOU OMÁČKU – jako první na světě jsme vyvinuli vzácný lyofilizovaný Kampotský pepř, který svou chutí autenticky připomíná čerstvý zelený pepř ze stonku tak, jak ho známe z kambodžského pobřeží. Lyofilizací ale nádherně zkřehne a sůl na povrchu mu dodá šmrnc. Nejlepší čeští šéfkuchaři jej používají do redukovaných pepřových omáček, které díky němu vzbudily celou gastroscénu! Ke kvalitnímu masu potřebujete jen kvalitní pepř a omáčku, na kterou do konce života nezapomenete – darujte letošní Vánoce výbavu pro milovníky masa, která je finální zlatou tečkou za jejich kulinářským uměním!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments