💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Kampotský pepř patří mezi nejlepší koření na světě. Jeho chuť je tak výjimečná, že s ním vaří ti nejlepší kuchaři světa ověnčení michelinskými hvězdami, aby byli schopni ze své kuchyně vydávat pokrmy v té nejvyšší kvalitě. Díky .pepper..fieldu můžete svým hostům nabídnout podobně kvalitní jídlo, a ani k tomu michelinskou hvězdu nepotřebujete.

Co je nového v partnerských restauracích, které s námi pepří ve velkém?

V pražské Kantýně i ESKA od Ambiente nás můžete najít nejen na pultu, ale i na meníčku. Na pultu můžete všechny pepře ochutnat a zakoupit si je domů. Na menu můžete ochutnat všechny druhy pepřů včetně čerstvých novinek. A že jich třeba taková Kantýna má hromadu! Nechte se svést kvalitním masem a šéfkuchařem Lukášem Drábem, který přesně ví, který pepř lahodí ke kterému druhu masu.

V prestižní restauraci Le Grill na Praze 1, kde vaří sympatický šéfkuchař Jarda Hlavsa, můžete ochutnat náš fermentovaný pepř v listopadovém menu. 

V SOHO vám šéfkuchař Tomáš Mrvík připraví dokonalý tomahawk steak s omáčkou z Kampotského pepře. V kombinaci s nově zrekonstruovaným prostředím restaurace je to doslova gastronomický zážitek!

Dvůr Perlová voda za Prahou s námi vaří denodenně cokoliv – na mlýnku už málokdy najdete jiný pepř, než náš, na kvalitě tady šéfkuchař Ondra opravdu nešetří! Zajeďte si sem na víkend a degustujte od rána do večera.

Vínograf na Senovážném má stále na menu pastrami v našem pepři ze zářijové společné akce.

No a v našem milovaném Casa De Carli najdete každý měsíc specialitu, která je vyladěna do posledního detailu – ale tu vám na měsíc listopad neprozradíme, ať vás nepřipravíme o všechna překvapení!

Chcete s námi také pepřit?

Pro gastronomické podniky tohoto typu připravujeme speciální nabídky i velkoobjemová výhodná balení, díky kterým mají tamní šéfkuchaři pokaždé dostatečně velkou zásobu pepře z Kampotu, a tak jsou na svá menu vždy schopni zařazovat chuťově dokonale vyvážené pokrmy s trochou kambodžské štiplavosti.

O jak moc výjimečném pepři zde mluvíme, dokazuje fakt, že našim produktům udělila londýnská Guild of Fine Foods nejvyšší ocenění Great Taste, a náš pepř dokonce získal i gastronomického Oscara v podobě Golden Fork.

Jedná se zkrátka o produkt, kterému není na světě rovno a který rozdává radost a výjimečnou chuť všude tam, kde se s ním pracuje. Nejenže díky němu budou hosté vaše pokrmy milovat, ale zároveň jeho nákupem pomůžete farmářům, kteří pepř v dálném Kampotu vypěstovali. Ostatně, pokud jste provozní, majitel, či se chcete dozvědět o nás a našich restauracích více, rádi vám vše prozradíme!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments