🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Ve své kuchyni máte zajisté celou řadu surovin, u kterých s určitostí nevíte, jaký je jejich původ. Je jasné, že v dnešní době nelze nakupovat veškeré suroviny z lokáních zdrojů, od známých farmářů a pěstitelů, nicméně pokud vaříte ze surovin, které vám do rukou vložili ti, jenž je sami vypěstovali či odchovali, věřte, že se vám z takové suroviny bude daleko lépe vařit a jídlo vám bude o to víc chutnat.

V momentě, kdy si zajdete na farmářské trhy, kde si koupíte například brambory, ve většině případů uskutečníte tzv. direct trade. Pod tímto označením se rozumí nákup suroviny přímo od zdroje, který danou surovinu vypěstoval či odchoval. A přesně tímto způsobem vykupujeme pepř u nás v .pepper..fieldu od farmářů v Kambodži. 

Důvodů, proč jsme se rozhodli vydat touto cestou, je hned několik. Tím nejdůležitějším je, že díky tomu máme dokonalý přehled o kvalitě a jsme schopni zaručit, že námi nabízená pepřová zrna jsou skutečně tím nejlepším, co Kampotské plantáže nabízejí.

Druhým neméně důležitým aspektem jsou pro nás finance. Nikoliv však peníze, které jdou nám, ale naopak peníze, které jsou vypláceny farmářům, od kterých pepř vykupujeme. Jen díky přímému kontaktu s nimi máme jistotu, že za svou snahu dostanou adekvátní finanční odměnu, ze které si neukrajují svá procenta překupníci.

V neposlední řadě je pro nás velmi důležité vědět, od koho pepř získáváme. Známe příběhy a jména lidí, kteří se každý den vydávají na své plantáže, kde se starají o pepřová zrna. Známe jejich ženy a děti a také jejich sny. Ty se jim snažíme plnit, dělat jejich život lepší a přinášet na jejich tváře stejný úsměv, jaký máme, když ochutnáme jejich pepř. 

Jak vám direct trade chutná? ☺ Nám velice!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments