Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Ve své kuchyni máte zajisté celou řadu surovin, u kterých s určitostí nevíte, jaký je jejich původ. Je jasné, že v dnešní době nelze nakupovat veškeré suroviny z lokáních zdrojů, od známých farmářů a pěstitelů, nicméně pokud vaříte ze surovin, které vám do rukou vložili ti, jenž je sami vypěstovali či odchovali, věřte, že se vám z takové suroviny bude daleko lépe vařit a jídlo vám bude o to víc chutnat.

V momentě, kdy si zajdete na farmářské trhy, kde si koupíte například brambory, ve většině případů uskutečníte tzv. direct trade. Pod tímto označením se rozumí nákup suroviny přímo od zdroje, který danou surovinu vypěstoval či odchoval. A přesně tímto způsobem vykupujeme pepř u nás v .pepper..fieldu od farmářů v Kambodži. 

Důvodů, proč jsme se rozhodli vydat touto cestou, je hned několik. Tím nejdůležitějším je, že díky tomu máme dokonalý přehled o kvalitě a jsme schopni zaručit, že námi nabízená pepřová zrna jsou skutečně tím nejlepším, co Kampotské plantáže nabízejí.

Druhým neméně důležitým aspektem jsou pro nás finance. Nikoliv však peníze, které jdou nám, ale naopak peníze, které jsou vypláceny farmářům, od kterých pepř vykupujeme. Jen díky přímému kontaktu s nimi máme jistotu, že za svou snahu dostanou adekvátní finanční odměnu, ze které si neukrajují svá procenta překupníci.

V neposlední řadě je pro nás velmi důležité vědět, od koho pepř získáváme. Známe příběhy a jména lidí, kteří se každý den vydávají na své plantáže, kde se starají o pepřová zrna. Známe jejich ženy a děti a také jejich sny. Ty se jim snažíme plnit, dělat jejich život lepší a přinášet na jejich tváře stejný úsměv, jaký máme, když ochutnáme jejich pepř. 

Jak vám direct trade chutná? ☺ Nám velice!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments