💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Ve své kuchyni máte zajisté celou řadu surovin, u kterých s určitostí nevíte, jaký je jejich původ. Je jasné, že v dnešní době nelze nakupovat veškeré suroviny z lokáních zdrojů, od známých farmářů a pěstitelů, nicméně pokud vaříte ze surovin, které vám do rukou vložili ti, jenž je sami vypěstovali či odchovali, věřte, že se vám z takové suroviny bude daleko lépe vařit a jídlo vám bude o to víc chutnat.

Ve jménu přímého obchodu můžete také přímo ovlivnit spoustu věcí

V momentě, kdy si zajdete na farmářské trhy, kde si koupíte například brambory, ve většině případů uskutečníte tzv. direct trade. Pod tímto označením se rozumí nákup suroviny přímo od zdroje, který danou surovinu vypěstoval či odchoval. A přesně tímto způsobem vykupujeme pepř u nás v .pepper..field od farmářů v Kambodži. 

Důvodů, proč jsme se rozhodli vydat touto cestou, je hned několik. Tím nejdůležitějším je, že díky tomu máme dokonalý přehled o kvalitě a jsme schopni zaručit, že námi nabízená pepřová zrna jsou skutečně tím nejlepším, co Kampotské plantáže nabízejí.

Za přímý prodej férová odměna

Druhým neméně důležitým aspektem jsou pro nás finance. Nikoliv však peníze, které jdou nám, ale naopak peníze, které jsou vypláceny farmářům, od kterých pepř vykupujeme. Jen díky přímému kontaktu s nimi máme jistotu, že za svou snahu dostanou adekvátní finanční odměnu, ze které si neukrajují svá procenta překupníci.

V neposlední řadě je pro nás velmi důležité vědět, od koho pepř získáváme. Známe příběhy a jména lidí, kteří se každý den vydávají na své plantáže, kde se starají o pepřová zrna. Známe jejich ženy a děti a také jejich sny. Ty se jim snažíme plnit, dělat jejich život lepší a přinášet na jejich tváře stejný úsměv, jaký máme, když ochutnáme jejich pepř. 

Jak vám direct trade chutná? ☺ Nám velice!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments