🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Objednávky bez gravírování odesíláme do druhého dne.|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Jak už asi víte, pepř lze rafinovaně kombinovat s celou řadou zajímavých přísad, které by vás ani ve snu nenapadly. Přidat špetku pepře do zmrzliny či do kávy jste již možná někdy vyzkoušeli. Co ale zkusit ostrý pepř zkombinovat s ještě ostřejším ginem? Byť se tato kombinace může jevit jen jako výzva pro nejodvážnější, opak je pravdou. Pepřový gin si zamiluje každý milovník exotických chutí.

Pokud jste někdy ochutnali gin, určitě jste zaregistrovali především chuť jeho nejdůležitější složky, kterou je jalovec. Ovšem co výrobce, to jiná receptura, která dodává ginu rozmanité chuťové tóny.

Náš gin s Kampotským pepřem je malým extraktem všeho, co máme tak rádi na Kambodži. Ve speciální edici, která obsahuje pouze 999 lahví, najdete jemné tóny manga, koriandru, které doplňují citrusy, zázvor, ženšen a citronová tráva. Korunu všemu nasazuje Kampotský zelený pepř, který byl při výrobě ginu použit vůbec poprvé.

Tento gin jsme si pro vás připravili ve spolupráci s lihovarem Landcraft, neuvěřitelnými experimentátory, kteří na každý ovocný plod hledí jako na zkapalnitelný extrakt štěstí. S jejich pomocí jsme dali dohromady skutečný unikát, na který jsme neuvěřitelně pyšní a který bude chutnat každému. Dokonce i Kambodžanům! Proces výroby jsme si neskutečně užili, sami jsme mačkali čerstvé mango a ochutnávali nespočet kombinací, bylinek a výluhů, dokud to nebylo to pravé ořechové.

Nejenže náš gin chutná samotný, ale můžete si z něj namíchat i výborný drink. K tomu nejlépe poslouží náš mangový tonik či mangový džus. Během přípravy vložte do sklenice pár kuliček našeho červeného Kampotskéhe pepře, zalijte přiměřeným množstvím ginu a nakonec přidejte tzv. brzdu, tedy některý z výše zmíněných nealkoholických nápojů.

Uvidíte, že vám náš gin přinese zcela nový chuťový zážitek, který se nerovná žádnému jinému podobnému drinku. 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments