🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Tmavě červený pepř je diamantem, v tomto případě možná spáše rubínem, kampotských pepřových plantáží. Jedná se o unikát této nádherné lokality, který byste jinde hledali jen těžko. Výjimečnost je samotnou podstatou také chutě a vůní tohoto druhu pepře, který se oproti všem ostatním značně vymyká.

Květy, třešně a citrusové plody

Asi vás nepřekvapí, že tmavě červený i červený pepř nabízí po svém rozemletí řadu nuancí ovocných plodů a rostlin rudé barvy. Pozorní mohou zaznamenat květinové tóny růží, které následně doplňují lehké tóny šípkového plodu. Poté se rozvíjí vůně sušených třešní a přehlédnutelné nejsou ani nuance připomínající klasické vonné tyčinky.

Po dvou až třech minutách se tento rudý tanec uklidní a na výrazu začnou nabývat o něco charakterističtější vůně pro pepř z Kampotu. Jsou cítit citrusové plody, kůrka žitného kváskového chlebu a také lehké tóny sušených mandarinek, které doplňují jemné nuance sušených červených plodů.

Magické koření

Po vložení do úst v nich červený pepř rozvine štiplavou, ale zároveň jemnou chuť. Ta připomíná svěží chuť ovoce, které má v sobě soustředěnou delikátní intenzitu. I díky těmto ovocným tónům je červený pepř magickým kořením, které nabízí obrovský prostor pro experimentování. U tmavě červeného pepře, který je jakýmsi výběrem z hroznů a obsahuje nejvíce dozrálé kuličky, pak čekejte tyto tóny o to silněji a intenzivněji.

Nejenže se hodí k ochucení klasických slaných jídel, ale zároveň jej lze použít například do dezertů či alkoholických nápojů, zkrátka všude tam, kde chceme překvapit rafinovaností a nečekanou chutí exotiky. Však posuďte samy, kdo by si nedal zmrzlinu, jejíž vrcholek zdobí několik úlomků rudého tajemství.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments