🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Ochutnáte-li černý pepř zakoupený v klasickém obchodě, s největší pravděpodobností vás jeho chuť příliš nepřekvapí. Bude chutnat obyčejně, lehce pikantně, ale často mdle a zcela bez nápadu. Pokud si ovšem dopřejete chuť pepře z Kampotu, zjistíte, že pepř nemusí být jen štiplavý a pálivý, ale že v sobě dokáže ukrývat nečekaná chuťová překvapení, ve kterých lze rozpoznávat tóny, které byste u pepře rozhodně nehledaly.

Objevování nečekaného

Pepř je v tomto ohledu tak trochu jako rum. Zatímco hledání něčeho výjimečného v klasickém tuzemáku je poněkud naivní snaha, drahé kubánské rumy jsou po chuťové stránce podstatně zajímavějším, a hlavně příjemnějším zážitkem.

Podobně Kampotský pepř přináší celou plejádu chuťových tónu a neuvěřitelného aroma. Celý zážitek začíná po namletí, kdy se uvolňují silice s tóny eukalyptu, máty, kafru, tymiánu, které doprovází vůně limetové kůry a ti pozorní jsou schopni zachytit i trochu přímořského aroma kambodžského pobřeží.

Po dvou až třech minutách se rozvinou tóny ovocnější a méně drsné. Dominantní je vůně broskve a nektarinky, které podtrhává zemitý tón kambodžské půdy, řezané borovice a čerstvě posečené trávy.

To vše na vás čeká, nasajete-li vůni černého zlata z Kampotu. Po vložení do úst střídá aroma jedinečný chuťový zážitek, ve kterém dominuje ořechově jemná kořenitost, bez oněch charakteristických drsných tónů, které známe z levného pepře. Kořeněnost vyvolává v ústech pocit tepla, nikoliv však klasického ostrého pálení.

Černý pepř se dá označit za diplomata z Kampotu, který své konzumenty seznamuje se světem pepře skrze velmi jemný a příjemný zážitek, po kterém již nebudete na černý pepř nahlížet nikdy stejně. Nejlépe si tohoto diplomata vychutnáte, když na jeho namletí použijete náš český mlýnek!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments