💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Věděli jste, že se opravdu kvalitní pepř dá používat k lékařským i kosmetickým účelům nejen zevnitř, ale také povrchově? Jeden z našich zákazníků, vážený pan doktor, si dokonce kupuje náš červený Kampotský pepř po kilech a vyrábí z něj mazadlo na revma. Údajně náš pepř obsahuje totiž tolik piperinu jako žádný jiný. A právě piperin je blahodárnou látkou, která pomáhá na různé neduhy.

1. Pepř má například schopnost efektivně uvolňovat dutiny. Stačí jen přidat do vroucí vody trochu eukalyptu a pepř v tekuté podobě, který je nabízen v některých specializovaných obchodech se zdravou výživou. Uvidíte, že ucpaný nos okamžitě povolí.

2. S dutinami, ale i bolestí v krku se dá bojovat díky kloktání pepře. Ten povařte s trochou soli ve vodě, přijdete stroužek česneku a elixír nesmrtelnosti je na světě. Následně je nutné se už jen zapřít a začít jej kloktat, což přinese úlevu, protože roztok funguje jako antiseptikum.

3. Kloktáním pepře smíseného s vodou lze také zmírnit bolest zubů. Toho docílíte přidáním pepře do horké vody, která se nechá zchladnout a následně je nutné vykloktat. Nezapomeňte ovšem poté navštívit svého zubaře, aby se vám na problematický zub podíval.

4. Pepř je také vhodné smíchat s olejem, ve kterém se maceruje. Toto mazadlo poslouží například při bolestech hlavy. Pepř by měl od bolesti alespoň trochu ulevit a navodit příjemný pocit.

5. Podobné mazadlo funguje velmi dobře také na bolavé svalstvo. Pepř stačí smíchat s rozmarýnovým či levandulovým olejem a postižené místo jím masírovat. Silice svaly příjemně uvolní a prokrví, díky čemuž se budou rychleji regenerovat.

6. Pepř může posloužit také jako příjemný peeling, díky kterému se dá zbavit akné či celulitidy. Pepřová zrna nahrubo nadrťte a smíchejte s vodou. Následně naneste na tvář a další problematická místa a ta vyčistěte. Pokud pepř smícháte s ghí, můžete jej aplikovat na ekzémy, vyrážky a další pleťové neduhy.

Nezapomínejte na to, že pepř může pomoci, ale není zaručeným lékem. V případě vážnějších komplikací je proto vždy lepší promluvit si o svých neduzích s lékařem a jakoukoliv pepřovou kúru následně aplikovat coby doplněk jím doporučeného postupu léčby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments