🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🧊    Ochutnejte PEPPER YOUR SAISON! |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin

Každé Vánoce si říkáme, že příští rok to uděláme jinak, lépe, klidněji, ale pak to na podzim mimoděk zase směřuje k té samé katastrofě – v práci toho po nás chtějí moc, my si chceme užít poslední hezké dny a dárky odsuneme „na potom“. My v .pepper..field už tyhle každoroční prokrastinační úmysly známe a řekli jsme si, že by nebylo špatné se je odnaučit. Pro inspiraci jsou tu 3 hlavní důvody, které přesvědčily i nás, že nakupovat na Vánoce včas se vyplatí.

Ušetříte peníze

Když je člověk ve stresu a nestíhá, koupí vlastně cokoliv, s nadějí, že si ušetří pár minut času. Ve vánočním času se všechno hemží nepřehlednými akcemi, falešnými slevami a člověku se často stane, že koupí něco, co vlastně ani nechtěl.

My v .pepper..field nemáme rádi, když se věcmi plýtvá a chceme, aby dárky byly 100% užitečné, udržitelné, využitelné v domácnosti a takové, na které je radost koukat. A které je radost dávat. Pro vás všechny, kteří chtějí mít v říjnu hotovo a do Vánoc nic neřešit, jsme přichystali 10% slevový kód VANOCEVCAS, se kterým na našem e-shopu nakoupíte celý měsíc levněji. 

Ušetříte spoustu času 

Ono se to nezdá, člověk si říká, že stejně ten čas bude muset někdy dárkům věnovat, tak proč zrovna teď. Proč ne až později. Ale teď ruku na srdce. Ke konci roku přibývá a zároveň finišuje tolik práce, hromadí se úkoly a povinnosti, že nám je nakonec každá hodina drahá. Myšlenky nám pobíhají všude možně, a ne a ne vymyslet kloudný nápad na hezký dárek… A teď zavřete oči a představte si, že jste nakoupili už v říjnu, dárky někdo zabalil za vás a vy je opravdu můžete 24. prosince jenom položit pod stromeček.

Ušetříte si starosti 

Už jsme to trochu nakousli. Chybí čas, chybí nápady a přibývá nervozita… Nechte to nás. V .pepper..field umíme řešit dárky se vším všudy. Vyberete si, co se vám líbí a my už se o zbytek postaráme. Můžete si u nás také nechat zdarma vygravírovat vzkaz na Vaši dárkovou krabičku a překvapit tak něčím opravdu milým a osobním. Dopravu od nás máte zdarma se Zásilkovnou až do 17. října, úplně na všechno. A náš tip? Ušetřený čas věnujte svým blízkým a těšte se na luxusní pepřový dárek. ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments