Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Nejlepší pepř potřebuje i kvalitní mlýnek. Vyberte si některý z našich jasanových mlýnků s krásnou dřevěnou patinou, díky které budete mít vždy doma svůj vlastní unikátní kousek přírody. Každý mlýnek obsahuje patentovaný mlecí mechanismus CeraCut®, který je vhodný na mletí organických produktů, jako je Kampotský pepř. Zároveň si můžete navolit barvy mlýnků tak, abyste pro svůj oblíbený pepř měli vždy ten pravý. Regulujte spodním otočným kolečkem jemnost/hrubost mletí – jemné pro intenzivní pálivost, hrubé pro vyzdvižení chuti!

Členům .pepper..clubu nabízíme širší sortiment našich mlýnků

Zaregistrujte se na našem e-shopu a staňte se členy .pepper..clubu. Kromě spousty výhod si budete moci vybrat ze širší nabídky mlýnků, které si budete moci navíc koupit samostatně. Registrace je zcela zdarma. 🙂

Už máte účet?

Přihlásit

Ještě nejste v .pepper..clubu?

Registrovat
produkty
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments