DOPRAVA ZDARMA ZÁSILKOVNOU při objednávce nad 499 Kč!

Nejlepší pepř potřebuje i kvalitní mlýnek. Vyberte si některý z našich jasanových mlýnků s krásnou dřevěnou patinou, díky které budete mít vždy doma svůj vlastní unikátní kousek přírody. Každý mlýnek obsahuje patentovaný mlecí mechanismus CeraCut®, který je vhodný na mletí organických produktů, jako je Kampotský pepř. Zároveň si můžete navolit barvy mlýnků tak, abyste pro svůj oblíbený pepř měli vždy ten pravý. Regulujte spodním otočným kolečkem jemnost/hrubost mletí – jemné pro intenzivní pálivost, hrubé pro vyzdvižení chuti!

Členům .pepper..clubu nabízíme širší sortiment našich mlýnků

Zaregistrujte se na našem e-shopu a staňte se členy .pepper..clubu. Kromě spousty výhod si budete moci vybrat ze širší nabídky mlýnků, které si budete moci navíc koupit samostatně. Registrace je zcela zdarma. 🙂

produkty
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments