💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🆕   Nejvýhodnější sada 3v1|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny od 2 000 Kč

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Ten nejlepší pepř na světě potřebuje i kvalitní mlýnek - a to nemluvě o naší hrubozrnné soli.

Vybírat můžete z kvalitních, odolných materiálů a moderních i klasických tvarů. Jste milovník designu a učaruje vám porcelánový mlýnek kónického tvaru, nebo jste spíše klasik a zamilujete si český jasanový mlýnek? V obou případech se můžete těšit na keramický mlecí mechanismus CrushGrind® se zárukou 25 let, nebo zvolit jiný s obdobně kvalitním CeraCut® mlecím mechanismem. Zároveň si můžete navolit barvy mlýnků tak, abyste pro svůj oblíbený pepř i sůl měli vždy ten pravý.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments