💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Schází vám kvalitní a chutná sůl do mlýnku? Pak určitě využijete naší hrubozrnnou mořskou sůl z provincie Kampot. Hrubozrnná sůl se skvěle hodí ke každodennímu využití v kuchyni: k solení, zdobení, nakládání, konzervaci či marinování.

Díky svému čistému složení má vyšší nutriční hodnoty a dokonale zvýrazní chutě ve vašem jídle. Je přírodní, nerafinovaná a její zářivé krystaly dosahují průměrné velikosti až 4 mm. Vytvoří dokonalý tandem s naším Kampotským pepřem, se kterým ji můžete rovnou párovat v našem dvojitém mlýnku!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments