Nakupte za více než 2000 Kč a získejte FARMÁŘSKÝ SET PEPŘŮ (3x20g) ZDARMA!

Kdy jindy zkusit jaké zázraky dokážete s kvalitním pepřem než v grilovací sezoně, kdy každý rok přemýšlíte, jak být ještě větší grillmaster? Každý z pepřů má svoji charakteristickou chuť, která nejlépe vynikne na jednoduchých jídlech – pořádný steak, grilovaný sýr, opečené brambory se zeleninou, losos z grilu nebo jen předkrmové tuňákové carpaccio?  V .pepper..týmu jsme dávno vyhodili všechny grilovací marinády, omáčky a koření – na kvalitní suroviny totiž potřebujete jediné – kvalitní pepř. Vezměte náš doypack sáček na grilovačku místo lahve vína – mrkněte na naše zvýhodněné sady, které jsou pro tyhle příležitosti jako dělané!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments