🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Kdy jindy zkusit jaké zázraky dokážete s kvalitním pepřem než v grilovací sezoně, kdy každý rok přemýšlíte, jak být ještě větší grillmaster? Každý z pepřů má svoji charakteristickou chuť, která nejlépe vynikne na jednoduchých jídlech – pořádný steak, grilovaný sýr, opečené brambory se zeleninou, losos z grilu nebo jen předkrmové tuňákové carpaccio?  V .pepper..týmu jsme dávno vyhodili všechny grilovací marinády, omáčky a koření – na kvalitní suroviny totiž potřebujete jediné – kvalitní pepř. Vezměte náš doypack sáček na grilovačku místo lahve vína – mrkněte na naše zvýhodněné sady, které jsou pro tyhle příležitosti jako dělané!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments