💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Darujte letos business dárek, který bude skvěle prezentovat vaši firmu. Personalizovanými dárkovými sadami s Kampotským pepřem své obchodní partnery potěšíte a zaujmete zároveň. Jsou maximálně praktické, luxusní a navíc mají společenský přesah.

Opřete se o výjimečné jméno značky, která se stala jako jedna z prvních v ČR Udržitelným e-shopem a jako jediná přivezla do Česka světovou gastronomickou trofej Golden Fork. Ať už sháníte firemní dárky k Vánocům pro zaměstnance do 500 Kč, luxusnější dárek pro vašeho šéfa nebo eventové dárky, napište nám!

Podívejte se na naše reference a portfolio dárků.

Vaše přání ohledně množství, cen i rychlosti dodání proberte s naším Pavlem přes e-mail: pavel@pepperfield.cz nebo po telefonu +420 778 499 692.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments