💸   Ochutnejte Kampotský pepř od 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1000 Kč

💸   Kampotský pepř od 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Nejlepší pepř světa potřebuje i skvělé vybavení do kuchyně. Petr a Richard založili Pergollu a s neuvěřitelnou energií uz 15 let prodávají ty nejlepší světové značky do kuchyně i na grilování. A výběr toho nejlepšího, co prodávají, pro .pepper..field doporučili sami šéfkuchaři. Ať už jsou to skvělé nizozemské nože FORGED z kvalitní japonské oceli, které byly posvěceny naší letošní grilovací kampaní. Nebo hit letošní sezony - bezdrátový teploměr na maso Meater, který vám usnadní každou grilovačku a pomůže propéct vaše maso k dokonalosti. Designovou keramickou misku Olive Tree pak ocení každá žena, které nečekaně přijde návštěva. Protože stačí jen špetka Kampotského pepře, kvalitní olivový olej, čerstvé pečivo a skvělý předkrm je na světě.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments