💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Vybírejte z našich udržitelných dárkových sad šetrných k životnímu prostředí. Najdete u nás například luxusní dárkové sady z recyklovaných materiálů jako je dřevo, zachráněný designový karton nebo ekologický FSC papír. Náš fair trade Kampotský pepř a sůl jsou 100% čistými organickými surovinami získávanými za podpory místních malých farmářských rodin v Kambodži.

Ekologické a udržitelné dárky mají společenský přesah a smysl - obdarovanému přinesou mnohem vyšší hodnotu. Zamilujte si luxus, který je zároveň maximálně udržitelný a šetrný k přírodě.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments