💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🆕   Nejvýhodnější sada 3v1|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny od 2 000 Kč

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Ochutnejte Kampotský pepř v těch nejluxusnějších podobách. Náš produktový tým pracuje celoročně na vývoji vlastních unikátních nových produktů, které jinde nenajdete a neochutnáte. V nabídce najdete sladké delikatesy, pivní speciály, destiláty a jiné výjimečné produkty propojené s chutí toho nejlepšího pepře na světě. Naše pepřové inovace jsme vyvinuli ve spolupráci s těmi nejkvalitnějšími značkami, lokálními i zahraničními výrobci a milovníky kvalitních surovin.

Přineste na party pár kousků pepřového piva nebo přichystejte snídani snů s oříškovým máslem s Kampotským pepřem. Zaručujeme vám, že vždy okouzlíte!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments