💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Umí být pořádně ostré, přesto jsou vždy plné vášně a jemnosti. O kom je řeč? Možná o ženách, možná o pepřových zrnech pěstovaných v provincii Kampot, která jsou ideálním dárkem pro všechny maminky, babičky, sestry, kolegyně i partnerky, na kterých vám záleží.

Pepřové dárky udělají radost každé vášnivé kuchařce, která je nejspokojenější, když jsou talíře prázdné. K tomu stačí s pomocí některého z našich mlýnku osvobodit chuť a vůni ukrytou v pepřových zrnech a vykouzlit to nejlepší jídlo na světě. K naprosté dokonalosti pak už jen stačí přidat špetku mořské soli z Kampotu plnou slunce a minerálů.

Potěšíme však i milovnice luxusních delikates, které dovedou v ústech rozpoutat ohňostroj exotických chutí. Vsaďte na delikátní chuť pepřových čokolád, ořechová másla plná jemnosti, nebo trochu přiostřete pepřovým ginem od samotné Žufánka.

To všechno balíme do udržitelných obalů ze dřeva, skla a recyklovaného kartonu, se kterými si příroda snadno poradí. Součástí každého balení je také naše peprná brožura, která vypráví příběh Kampotského pepře a dobra, které s námi skrze každou zakoupenou pepřovou kuličku v Kambodži rozdáváte.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments