💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Lámete si hlavu nad tím, čím letos obdarujete své kamarády, tatínky, dědečky a partnery? Hodinky, vrtačky nebo košile hoďte za hlavu a darujete něco skutečně originálního. Něco, co má pořádný říz, zahřeje nejen u srdce a z každého muže udělá šéfa v kuchyni i u grilu.

Přesně takovým dárkem je Kampotský pepř a z něj vyráběné delikatesy. Základem je pořádný pepř, který přivede k dokonalosti chuť každého jídla. K pepři nezapomeňte přihodit kvalitní mlýnek s mlecím mechanismem, na který se vztahuje záruka 25 let, a který nadrtí pepř jedna báseň.

Kdo to rád ostřejší, pro toho máme připravené pepřové pivo či speciální pepřový gin od samotného mistra Žufánka. A i ti největší tvrďáci se rozplynou nad tabulkou delikátní čokolády s trochou štiplavých pozdravů přímo z kampotských plantáží.

Vše balíme do poctivých obalů ze dřeva, skla a recyklovaného kartonu - to aby pánové na první dobrou poznali, že Vám na nich záleží. Pokud chcete pošimrat jejich ego, nabízíme gravírování jména či vzkazu na míru, kterým lze ozdobit každý dřevěný box. Každý dárek navíc doplníme naší peprnou brožurou, která prozradí, proč je v každé pepřové kuličce .pepper..field ukrytý malý kousek dobra, který poputuje až do Kambodži.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments