💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Dárky, kterými ohromíte - vybírejte z široké nabídky ručně balených designových dárkových sad s Kampotským pepřem a precizním mlýnkem, který obdarovnému vydrží po gerenace. V nejpopulárnější kategorii najdete také unikátní delikatesy, které vyvíjíme s těmi nejlepšími na trhu, limitované edice a speciální kolekce barevných mlýnků. Naplňte si naši krásnou bílou dárkovou tašku libovolnou kombinací pepřů, solí, pepřových delikates, vybranými druhy pepřového alkoholu či ručně vyráběné keramiky. Zaručeně ohromíte chutí, kterou jinde nenajdete!

Využijte možnost gravírování na dárkovou krabičku a udělejte svůj dárek naprosto jedinečným! Vypalte to od srdce a nechte si do krabičky vyrýt jméno, vzkaz či speciální věnování!
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments