💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Vybírejte z našich nejprodávanějších setů a dárkových sad, které potěšily už tisíce zákazníků. Pořiďte zásobu gastronomicky ceněného Kampotského pepře či kampotské soli v praktických uzavíratelných designových sáčcích, které vám na požádání nádherně zabalíme. Také si můžete zvolit dřevěnou degustační dárkovou sadu tří Kampotských pepřů, které jsou už 5 let naším bestsellerem. K tomu si kombinujte některý z našich kvalitních mlýnků s jakýmkoliv druhem pepře. Nebo si raději pochutnáte na našich unikátních .pepper..koktejlech?

Pro ty, kteří chtějí svou dárkovou sadu maximálně odlišit od ostatních a darovat něco výjimečného, nabízíme také gravírování vzkazů na víka krabiček.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments