💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🆕   Nejvýhodnější sada 3v1|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny od 2 000 Kč

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Na našem e-shopu můžete nalézt nepřeberné množství produktů, které udělají radost vám, ale dovedou vytrhnout trn z paty i v případě, potřebujete-li potěšit někoho jiného. Je ale lepší darovat pepř, některou z našich sladkých pepřových specialit, nebo snad sušené maso, pepřový gin či pivo? Otázka, na kterou není snadné najít odpověď. Hledat ji vlastně ani nemusíte, a nechte výběr na tom, komu chcete udělat radost. S našimi poukazy v hodnotě 500, 1 000 a 2 000 tisíce korun si každý opepří život přesně podle svého gusta.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments