💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Vyberte originální dárek, který potěší. U nás najdete desítky dárkových balení s Kampotským pepřem a Kampotskou solí prémiové kvality. Přírodní, 100% kvalitní a vždy lokální vybíráme i materiály, které dárkové sady tvoří. Nedělejte si starost se zabalením. Dárkové sady pro vás kompletujeme ručně, citlivě a s maximální pečlivostí.

Dárková balení vám můžeme upravit podle vašeho přání. Všem zákazníkům nabízíme gravírování na dřevěné krabičky . Zařídíme také hezký osobní vzkaz na víko dárkového boxu, nebo k balení přidáme na přání více brožur v jakémkoliv jazyku. Luxusní dárek k vám dopravíme rychle a jakýmkoliv dopravcem.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments