💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🚧  Black Friday naruby |🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

Mlýnek by měl být nejen praktický, ale i stylovou záležitostí, která se bude ve vaší kuchyni vyjímat. Proto jsme si pro vás připravili nabídku unikátních, ručně vyráběných mlýnků naší vlastní produkce, se kterými budete mít jistotu, že se o váš pepř z Kampotu dobře postarají.

Mlýnky vyrábíme u nás v České republice z jasanového dřeva s nádhernou kresbou či z masivního amerického ořechu. V každém mlýnku je ukryt špičkový mechanismus CrushGrind®, který vyšel jako vítěz našeho dlouhodobého testování hned několika mlecích systémů a je to samotný vynálezce keramických mechanismů s dlouholetou tradicí. Jejich mlecí systém je několikagenerační a má záruku 25 let!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments