💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Přivoňte si k našemu červenému pepři a sami pochopíte, proč se říká, že právě tento druh je nejaromatičtějším pepřem světa. Díky dlouhému zrání na slunci získal ovocné aroma, ve kterém zaznamenáte lesní plody, jablka, růže, nebo šípek. Užijte si charakteristickou pepřovou chuť plnou ovoce!

Červený pepř se hodí k rybě, zvěřině či mořským plodům. Zamilujete si ho jako krále studené kuchyně, v kombinaci s vegetariánskými pokrmy, saláty, zeleninou, vajíčky či zeleninovými polévkami. Vyzkoušejte také delikátní pepřové kombinace - používejte jej na sladké pečení, vánoční pečení nebo na letní přípravu oblíbených drinků!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments