💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🚧  Black Friday naruby |🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

Black Friday naruby! V .pepper..field neděláme nic normálně a klasicky. Jsme jiní, jsme inovativní. Proto u nás ani Black Friday nenajdete. Jsme naopak pro rozdávání radosti a Giving Tuesday. A co je tedy mezi Black Friday a Giving Tuesday? Black Friday naruby!

Od tohoto čtvrtka 24.11. do úterý 29.11. darujeme společně radost a ke každému sáčku z vybraného limitovaného sortimentu červeného, bílého či černého Kampotského pepře 50g či 100g Vám dáme ten samý druhý sáček a to zcela zdarma.

Darujte s námi a udělejte radost tomu, koho máte opravdu rádi, koho chcete už teď a nebo na Vánoce, potěšit 🙂.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments