💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Rádi nakupujete kvalitní zboží online? Využijte bohatých výhod karty Benefit plus a seznamte se s naší nabídkou, která zahrnuje ten nejlepší voňavý Kampotský pepř přímo od malých farmářských rodin v Kambodži, výběrovou kampotskou sůl, luxusní pepřové delikatesy a originální dárkové sady, které pro vás s láskou ručně balíme.

Vařte s naším pepřem každý den pomocí skvělých zipových doypack balení, které jej uchovají v maximální čerstvosti až 3 roky. Toužíte po něčem opravdu luxusním? Využijte široké nabídky luxusních dárkových sad ze dřeva a kartonu s možností gravírování zdarma, kterými uděláte radost také svým blízkým.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments