💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🎄   Vánoční dárky|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny na vše

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Vánoční dárek od nás: 2+1 na sáčky Kampotského pepře! Využijte ji pro sebe a doplňte si zásoby na zimu nebo sáčky darujte pod stromeček všem vašim nejbližším.

K jakémukoli setu 2 nádherných designových sáčků Kampotského pepře o 100 g vám dáme další balení zdarma. Sáhněte po variantě, kde jsou všechny tři barvy sušeného Kampotského pepře. A vůbec poprvé vám nabízíme v akci 2+1 i měkké čerstvé pepře v maxi balení - 3x100 g Fermentovaného soleného Kampotského pepře z naší prezidentské edice nebo 3x100 g Zeleného Kampotského pepře v solném květu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments