🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Jednoduchý postup

1. U lososa i kachny stejný, liší se jen v délce uzení. Teplota Big Green Egg by se měla pohybovat od 80 do 100 stupňů celsia.

2. Oba produkty osolíme solným květem a opepříme – lososa červeným a kachnu lyofilizovaným pepřem. Pokládáme na gril s libovolnou zeleninou.

3. Losos se udí na namočeném dřevěném prkénku z cedru, které dodá rybě specifickou sladkou chuť cedrového dřeva. Kachní prsa udíme přímo na nerezovém roštu. Kachní prsa očistíme a prořízneme kůži do rastru. Čím jemnější rastr, tím bude méně tučné. Grilujeme kůží nahoru, aby uvolněný tuk přetékal přes maso.

4. V grilu se snažíme držet co nejnižší teplotu abychom dosáhli pokud možno co nejdelšího uzení.

5. Losos by měl dosáhnout vnitřní teploty 49-52 stupňů a kachna 56-59. K zaručení těchto teplot můžeme použít bezdrátovou sondu Meater a teplotu můžeme sledovat na mobilním telefonu.

6. Pro silnější kouřovou chuť použijeme dřevěné štěpky z jabloně které necháme před uzením namočené ve vodě, abychom vytvořili více kouře.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments