Peter Duranský je prvním Slovenským šéfkuchařem, který obdržel Michelinskou hvězdu. My jsme měli tu čest se sním setkat na minulém ročníku Culinary Symposium v Praze a je to velký sympaťák. Dokonce si připravil recept na skvělé tomatové rizoto s chobotnicí a černým Kampotským pepřem.
Do přípravy zapojil celou rodinu a i vy si tento recept můžete připravit a strávit příjemné chvilky vařením s celou vaší rodinou. Recept naleznete zde, na našem instagramu. Pokud ho vyzkoušíte, dejte vědět, jak vám chutnalo.

Sledujte Petera Duranského na instagramu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

MasterCard a Visa certifikaty