💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Peter Duranský je prvním Slovenským šéfkuchařem, který obdržel Michelinskou hvězdu. My jsme měli tu čest se sním setkat na minulém ročníku Culinary Symposium v Praze a je to velký sympaťák. Dokonce si připravil recept na skvělé tomatové rizoto s chobotnicí a černým Kampotským pepřem.
Do přípravy zapojil celou rodinu a i vy si tento recept můžete připravit a strávit příjemné chvilky vařením s celou vaší rodinou. Recept naleznete zde, na našem instagramu. Pokud ho vyzkoušíte, dejte vědět, jak vám chutnalo.

Sledujte Petera Duranského na instagramu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments