🚚  Doprava ZDARMA do Zásilkovny už jen do dnešní půlnoci!

Peter Duranský je prvním Slovenským šéfkuchařem, který obdržel Michelinskou hvězdu. My jsme měli tu čest se sním setkat na minulém ročníku Culinary Symposium v Praze a je to velký sympaťák. Dokonce si připravil recept na skvělé tomatové rizoto s chobotnicí a černým Kampotským pepřem.
Do přípravy zapojil celou rodinu a i vy si tento recept můžete připravit a strávit příjemné chvilky vařením s celou vaší rodinou. Recept naleznete zde, na našem instagramu. Pokud ho vyzkoušíte, dejte vědět, jak vám chutnalo.

Sledujte Petera Duranského na instagramu.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments