🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Ingredience

Příprava grilu a příslušenství

1. Big Green Egg roztopíme na cca 200 °C a vložíme keramickou desku, tzv. convEGGor.

2. Připravíme si litinovou pánev, kterou vymažeme máslem.

Postup

1. Těsto vyndáme cca 1 hod. před pečením z lednice a necháme ohřát na pokojovou teplotu. Poté jej rozválíme na tenkou placku o velikosti litinové pánve nebo formy, ve které budeme péct

2. Placku vložíme do vymazané formy, v našem případě litinové pánve BGE. jahody očistíme a rozkrojíme podélně napůl, poté jimi poklademe rozválené těsto.

3. Bohatě zasypeme drobenkou. Opepříme červeným Kampotským pepřem. Pečeme při 200 °C cca 20 min, do „zlatova“.

4. Necháme krátce odpočnout a nakrájíme na trojúhelníky. Můžeme podávat jen tak, nebo ze zmrzlinou dle chuti.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments