💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Ingredience

Autor: Nemehlo v kuchyni

Potřebujete si osladit život? Zkuste to s našimi pepřovými delikatesami, které si pomocí tohoto receptu dokážete hravě spojit například v královskou snídani pro dva!

Našich oříškových másel máme 6 různých druhů - každé z nich je něčím specifické a naprosto lahodné. Vyzkoušejte tento recept pokaždé s jiným!

Postup

1. Z mléka, vajec, vanilinového cukru, mouky a soli připravte směs na palačinky. Mouku přidáváme od oka, dokud nevidíme, že je konzistence tak akorát hustá.

2. Poté do této směsi vmíchejte červené potravinářské barvivo. Nechte 5 minut stát.

3. Palačinky děláme na kokosovém oleji.

4. Smíchejte rozmixované banány, oříškové pepřové máslo a nutellu. Tuto směs rozetřete na palačinky, přidejte jahody a zabalte je do trojúhelníku.

5. Ozdobte ovocem a zlatými čokokoulemi. Kdo chce, může také pokapat javorovým sirupem.

Podávejte ke snídani se sklenkou prosecca! ☺

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments