💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Ingredience

Dortík:

  • 50 g vysokoprocentní čokolády
  • 2 vejce
  • 50 g erythritolu
  • 20 g kokosového oleje
  • 35 g pšeničné celozrnné mouky
  • 1 lžíce kakaa

Rozvar:

3 porce
1 porce - 271 kcal / 7.7 B / 14.4 S / 19.4 T

Autorka: zhubnivkuchyni

Postup

Čokoládu společně s kokosovým olejem necháme rozpustit nad vodní lázní.

Vejce vyšleháme ve větší míse do pěny s erythritolem, a poté postupně pomalu přidáváme rozpuštěnou čokoládu. Je potřeba stále míchat, protože čokoláda je teplá a vajíčka by se mohly srazit.

Nakonec opatrně vmícháme přesátou celozrnnou mouku s kakaem.

Zapékací mističky vymažeme kokosovým olejem a vysypeme celozrnnou moukou nebo kakaem. Kakao vypadá velmi hezky i po vyklopení dortíku na talíř.

Směsí naplníme 2/3 misky a necháme minimálně hodinu odležet v lednici.

Poté dortíky dáme péct do vyhřáté trouby na 180 °C na cca 15-20 minut. Je opravdu nutné je kontrolovat, protože může chvíli trvat vychytání toho správného času, aby byl vnitřek dortíku uvnitř neupečený. Proto dortíky nepečte najednou, ale nejprve do trouby vložte jeden zkušební. Podle něho pak můžete péct i další.

Mezitím si připravíme rozvar. Lesní ovoce svaříme, přidáme citrónovou šťávu a necháme vařit tak dlouho, dokud se nevypaří co nejvíce vody. Nakonec přidáme trošku čerstvě namletého červeného pepře. A je hotovo. Čokoláda a pikantní rozvar je neuvěřitelně dokonalou kombinací.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments